KARİYER
Career

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

  • Uzman bir ekibin parçası olmak,
  • Geleceğe emin adımlar atmak,
  • Modern ve global iş koşullarına sahip olmak,
  • Gelişmiş ve donanımlı iş ekipmanları kullanmak,
  • Global ve lider bir şirketin parçası olmak,
  • Hayal gibi bir deneyim yaşamak için,

Ve çok daha fazlası için, bizimle çalışmalısınız

Kendini Hazır Hisset

Muhteşem bir ekibin parçası olmak için en doğru an.

Dinamik bir çalışma ortamında kendini geliştirebileceğin ve konforlu iş şartları ile sıkılmadan ve yükselen bir ivme ile tecrübe edinebileceğin bir imkan için motivasyonunu toparla ve ilk adımı at.

Size dinamik bir çalışma ortamı, ileri teknolojik araçlar ve yenilikçi bir ekip sunuyoruz. Böylece kariyerinizde ilerleme fırsatlarını değerlendirebilir ve gelişiminize devam edebilirsiniz.

Bir Parçamız Ol

Seni aramızda görmek istiyoruz!

INFERA Bünyesine katıl, unutamayacağın hayal gibi bir tecrübe edin. Kurumsal ailemizin parçası ol ve bizimle geleceğe emin adımlar at.

Şimdi Başvur
Career
İşveren Vaadimiz

Bizimle çalışmak, sadece bir iş değil aynı zamanda bir aile olma fırsatıdır. İş ortamımızda sizleri her zaman destekleyecek, size güvenecek ve sizin potansiyelinizi keşfetmenize yardımcı olacak bir ekip bulacaksınız. Ayrıca, sürekli öğrenmeyi teşvik eden bir ortam sunuyor ve sizin gelişiminiz için fırsatlar yaratıyoruz. Bizimle birlikte, kariyerinizde ilerleyecek ve aynı zamanda keyifli bir ortamda çalışma şansına sahip olacaksınız.

Biz, Infera olarak size en iyi çalışma koşullarını ve desteği sunmayı taahhüt ediyoruz. Sürekli gelişiminizi teşvik edecek eğitimler ve fırsatlar sunacağız ve motivasyonunuzu daima yüksek tutacağız. Ayrıca, iş ortamımızda saygı ve adaleti sarsılmaz temeller üzerine kurarak sizlerin asla pişman olmamanızı garanti altına alacağız.

Bizimle çalışmak sizin için fırsatlar yaratacak, gelişmenize yardımcı olacak ve keyifli bir ortamda çalışma şansı sunacaktır.

vaad

Ekibimizin
Bir Parçası Ol

Bizimle geleceğe emin adımlar at, kariyer zincirine unutulmaz bir imza ve dev bir tecrübe kat.

Neler Sağlıyoruz?
vaad

Infera bünyesine katılarak kendinizi geliştirebileceğiniz, merak ve üretme yeteneklerinizi tüm imkan ve fırsatlardan yararlanarak gerçekleştirebileceğiniz bir fırsat edinmiş olursunuz.

Gelişimin öncüsü Infera'da anlamlı, zevkli, geleceğe gururla bakan bir işin parçası olacak, geleceği sizler inşa edeceksiniz.

Araştırmayı seven, yeniliklere açık ve yenilikçi teknolojik imkanları kullanmakta sonuna kadar özgür, en son teknoloji geliştirme araçlarına sahip bir ekibin parçası olarak, hayalindeki geleceği şekillendirmek için bitmek bilmeyen bir zevkle çalışabilirsin.

Kariyer Eğitimi

Geleceğe Bizimle Hazırlan

Infera bünyesinde istihdam edilen personelimiz geleceği şekillendirirken bizimle birlikte gelişiyor. Eğitim destek programları ile deneyimli eğitmenler eşliğinde, yeni yetenekler geliştirmeleri, varolan yeteneklerini geliştirmeleri ve sektör standartlarının üzerinde bilgi birikimine sahip olmaları için personelimize tam destek sağlıyoruz.

Tam donanımlı akademik binalarımızda, uygulamalı atölyeler ve kütüphanelerimizle, her yaştan çalışma arkadaşımızın bilgi birikimi ve donanımını arttırmak için kurum içi mesleki eğitim desteği sunuyoruz.

Çalışanlarımızın kariyer gelişimine ve işyerinde verimliliğin artırılmasına yönelik önemli adımlar atıyoruz. Bu programlar sayesinde, çalışanlarımız kariyer gelişimine yönelik eğitimleri tamamlamasına yardımcı oluyor ve işyerinde ihtiyaç duyulan eğitimleri alarak kariyerlerinde ilerlemelerini sağlıyoruz. Bu sayede, çalışanlarımızın potansiyellerini keşfetmelerine ve gelişimlerine destek oluyoruz. Ayrıca, eğitim destek programları sayesinde işyerinde verimliliğimizin artmasını hedefliyoruz. Bu programlar, bizim Infera olarak çalışanlarımızın başarılarına ve gelişimlerine katkıda bulunmak için attığımız adımlardan yalnızca bir kısmı.

YERLEŞKELERİMİZ
ODTÜ TEKNOKENT BİLİŞİM İNOVASYON MERKEZİ
INFERA MERKEZ YERLEŞKESİ

ODTÜ BİLİŞİM İNOVASYON MERKEZİ

Teknik ekiplerimiz ve yazılım kadromuzun bulunduğu, son teknoloji iş imkanları ve iş araçlarımız ile personelimizin global çapta hizmet verdiği merkezimizdir.

Kuluçka hizmeti ile beraber ar-ge, sistem entegre ve yazılım hizmetlerimize ev sahipliği yapar.

cozone

INFERA MERKEZ YERLEŞKESİ

Teknik ve teknolojik tüm kordinasyon ve yönetimin yapıldığı, planlama ve faaliyete geçirme işlemlerinin gerçekleştiği ana binamız merkez üssü görevini görmektedir.

Yönetim kurulu, personel merkezleri, gerekli tüm alan ve salonları ile merkezimiz ilk faaliyet günümüzden beri gelişmekte ve büyümektedir.

infera merkez

LinkedIn sayfamızı ziyaret edin!
Ziyaret Et
LINKEDIN
G.I
G.I
G.I
G.I
G.I
G.I
G.I
G.I
G.I
G.I

Web sitemizdeki çerezlerin kullanımı ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.