KURUMSAL

BİLGİ,
TEKNOLOJİ İLE BULUŞTU.

İnovatif ve sorun çözme odaklı teknolojilerimiz ile geleceğe yön veriyor, yeni nesil teknolojileri tasarlıyor, yazılımlar hazırlıyor ve bunları değerli iş ortaklarımıza sunmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

r1
r1
Neden Bizimle Çalışmalısınız?
01. Yaratıcılığı İlk Sırada Tutuyoruz
Yaptığımız ürünlerde yaratıcılığımızı kullanmanın ne kadar faydalı olacağını biliyoruz. Sektör standartlarının da ilerisini görüp, nasıl daha verimli olabileceğimizi, her zaman nasıl bir adım önde olabileceğimizi hesaplayarak ilerliyoruz.
02. Kaliteli Sonuçlar Hedefliyoruz
Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde daima kaliteye önem veriyoruz. Kalitesiz sonuç üretmekten kaçınıyoruz. Üretim ve hizmetlerimizde her zaman en kaliteliyi tercih ediyoruz.
03. Ekibimizi Profesyonellerle Kuruyoruz
Üretim ve hizmet kadromuzu daima alanında uzman kişilerden seçiyor, çözümlerimizin profesyonel olmasını sağlıyoruz. Daima güler yüzlü ve uzman yaklaşımlarla, müşterilerimizin memnuniyeti için çabalıyoruz.
04. Müşteri Merkezli Çalışıyoruz
Müşteri odaklı yaklaşımımız ile müşterileri dostumuz olarak görüyor, onlarla iş haricinde bağlar kurarak uzun ömürlü ilişkiler kazanıyoruz. Müşterilerimizin sorununu çözmeyi birincil hedef ediniyor ve bunun için en kaliteli çözümleri en profesyonel personel ile sunuyoruz.
Yönetimin mesajı
YÖNETİMİN MESAJI

Grubumuzun teknoloji alanındaki atılımı olarak hayata geçirdiğimiz Infera Teknoloji, hizmet sunumlarında teknolojinin bir destek unsuru olma noktasından işletme stratejilerinin ana öğelerinden biri haline getirilmesi sürecine liderlik etme hedefi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ankara ve Mersin Şehir Hastaneleri başta olmak üzere Türkiye’nin farklı noktalarında yürütmekte olduğumuz Servis, Teknik, Klinik ve Güvenlik iş kollarında teknoloji uygulamaları ve iş modellerine uygun sinerjileriyle hizmet sunumunda farklılık yaratma hedefi, kurum kültürünün de bu yönde şekillenmesine çok önemli katkılar sağlamaktadır.

'Dijital Dönüşüm' , 'Dijitalleşme' gibi kavramların sıkça kullanıldığı günümüz iş dünyasında, bu süreçlerin dönemsel olarak bir kabuk değiştirme algısından sıyrılarak teknolojik gelişmelere süreklilik arzeden bir şekilde adapte olma yoluna doğru ilerlemesi gerekliliği görüşünü benimseyerek teknoloji çözüm sunumlarımızı bu yönde şekillendiriyoruz.

Sağlık sektörü ile birlikte Turizm ve Enerji sektöründe entegre tesis yönetim çözümlerine liderlik edecek altyapı süreçlerini hızlandırarak yaygınlaştırma yönündeki çalışmalarımızla; bununla birlikte yürütmekte olduğumuz Arge Projelerinin çıktıları olarak süreçlerde oluşan büyük verinin işlenerek anlamlandırılması, hizmet alan ve hizmet sunan tarafları bir araya getiren teknolojik çözümler üretilmesi ile önümüzdeki dönemde paydaşlarımızın ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda başarılı sonuçlar üretmeyi hedeflemekteyiz.

Saygılarımızla,

Hakan ALAÇAM

Yönetim Kadromuz
Ekip
Hakan Alaçam
Genel Müdür

Vizyonumuz

Sağlık bilişimi ve entegre servis yönetimi öncelikli alanlar olacak şekilde yazılım ürünleri, teknoloji çözümleri ve Ar-Ge projeleri geliştirerek Türkiye ve global pazarda lider şirket konumunda yer almak.

Misyonumuz

Hizmet sunumlarında teknoloji çözümünün farklılaşmanın odak noktasında yer almasını sağlayan ve iş modellerinin bunun çevresinde oluşmasına öncülük eden teknoloji şirketi olmak.

INFERA

Bilgi, tecrübe ve teknolojiyi birleştirerek ileri safha, geleceğe umutla baktıran, yön veren ve ilham kaynağı sonuçlar üretiyoruz.

Dökümanlar

Web sitemizdeki çerezlerin kullanımı ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.