PROJELERİMİZ
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi HBYS Hizmetleri
4.050 yatak kapasiteli Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Hastane Bilgi Yönetim Servisi (HBYS) kapsamında tüm bilgi teknolojileri alt yapısının yönetilmesi ve cihaz tedariklerinin sağlanması, ilgili yazılımların ve entegrasyonların geliştirilmesi ve saha operasyon hizmetlerinin verilmesini kapsamaktadır.
Mersin Şehir Hastanesi HBYS Hizmetleri
1.350 yatak kapasiteli Mersin Şehir Hastanesi Hastane Bilgi Yönetim Servisi (HBYS) kapsamında tüm bilgi teknolojileri alt yapısının yönetilmesi ve cihaz tedariklerinin sağlanması, ilgili yazılımların ve entegrasyonların geliştirilmesi ve saha operasyon hizmetlerinin verilmesini kapsamaktadır.
Ankara ve Mersin Şehir Hastanesi Entegre Servis Yönetimi
Ankara ve Mersin Şehir Hastaneleri kapsamında yer alan SLA yönetimi, cihaz bakım onarım ve personel performans yönetim süreçleri entegre servis yönetim uygulaması ile bütünleşik olarak yönetilmektedir.
CCN Group Şirketleri Projeleri
CCN Group Şirketleri için Entegre Servis Yönetimi, ERP, Kurumsal IT ve Siber Güvenlik hizmetleri verilmektedir.
01
NOKTA ATIŞI ÇÖZÜM

Çözüm Odaklı

Kuruluşunuzun gerekleri incelenerek ekibimizce ihtiyaçlarınız incelenip raporlanır ve tam olarak sorununuzu çözebilecek yönergeler alınır.

02
TEK ÜRÜN ÇOKLU ÇÖZÜM

Ölçeklenebilir

Ürününüz istekleriniz ve analizler doğrultusunda geliştirilerek ve ayarlanarak teslim durumuna getirilir.

03
HIZLI VE HATASIZ

Hızlı

Ürünümüz kuruluşunuza ekiplerimizce kurulur ve hazır hale getirilir. Kurumunuz tüm ihtiyaç alanlarında ürünümüz ile doldurulur.

04
UZUN SÜRELI DESTEK

Destekli

Ürün kurulumu sonrası tüm gerekli personel ve ekip ürünün kullanımı hakkında bilgilendirilir ve destek verilir. Ürün tüm özellikleri ve incelikleriyle kurumunuza tanıtılır.

Infera ile geleceğe imza at!

Web sitemizdeki çerezlerin kullanımı ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.